Přihlášení do ŠD

Kdy své dítě do družiny přihlásit a jak vyplnit přihlášku ...

Vždy ke konci školního roku zjišťujeme zájem o družinu na další školní rok. Rodiče předškolních dětí zájem o ŠD vyplňují do formuláře při zápisu do ZŠ. Dle tohoto zájmu přibližně víme, jaké ročníky budeme moci přijmout. Pokud má zájem o ŠD ten, kdo se na konci školního roku předběžně nepřihlásil, musí co nejdříve kontaktovat ŠD.

Zákonní zástupci, kteří projevili zájem o ŠD, obdrží e-mailovou zprávu s přihláškou a informacemi v druhé polovině srpna, příp. již v červnu. Přihlášku si OBOUSTRANNĚ vytisknou, řádně vyplní z obou stran a PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN RÁNO (příp. již v červnu) ji odevzdají v družině nebo naskenovanou pošlou na družinový e-mail co nejdříve po jejím obdržení. Informace si pečlivě společně s dětmi pročtou.

Zákonní zástupci prvňáčků přihlášku odevzdají přímo do školní družiny (suterén II. stupně ZŠ) první školní den po přivítání žáků ve třídě nebo naskenovanou pošlou na družinový e-mail co nejdříve po jejím obdržení.

Pokud zákonní zástupci nemají možnost si přihlášku oboustranně vytisknout, mohou si ji po předešlé domluvě vyzvednout přímo v ŠD. Přihlášku (z obou stran vyplněnou a podepsanou) je nutné odevzdat co nejdříve. Při prodlení nemusí být místo v ŠD volné. Odevzdání vyplněné přihlášky ještě neznamená automatické přijetí do ŠD. O přijetí žáka do ŠD se rozhodne během prvních školních dní podle počtu žádostí a daných kritérií.

Na přihlášce do ŠD u samostatného odchodu domů uveďte přesný čas, u odchodu s doprovodem nejpozdější čas vyzvednutí žáka ze ŠD, pokud si nejste jisti, napište 16:30.

Zákonní zástupci jsou povinni na přihlášku uvést kontaktní telefonní čísla pro případ nevolnosti žáka, nemoci, úrazu, zdravotní stav a omezení, užívání léků apod. Na speciální zdravotní omezení nebo výchovné problémy dítěte zákonní zástupci upozorní vychovatelku i osobně.

POKUD PŘIHLÁŠKU OBDRŽÍTE A VYPLNÍTE PŘI ZÁPISU PRVŇÁČKŮ DO ŠKOLY NEBO KE KONCI ŠKOLNÍHO ROKU (květen, červen), v srpnu vám již přihlášku zasílat nebudeme.

Datum vložení: 1. 7. 2021 10:21
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2023 11:03